Kdo smo

Smo digitalna
marketinška agencija
z velikim 'D'

Smo ekipa izkušenih strokovnjakov, ki digital živi in diha. Obvladujemo področje digitalnih medijev in vse, kar je »povezano«. Osredotočeni smo na doseganje rezultatov in zadanih ciljev. Verjamemo, da je vsak naročnik zgodba zase, zato najdemo rešitve, narejene po meri.

Spoznajte nas

Ekipa D'Agency

Andreja Keš

Strateška direktorica

andreja.kes@dagency.si

Blaž Pregelj

Direktor izvedbenega marketinga

blaz.pregelj@dagency.si

Bojana Zdešar

Referentka financ in računovodstva

bojana.zdesar@dagency.si

Borut Živković

Finančni direktor

borut.zivkovic@dagency.si

David Keš

Medijski načrtovalec

david.kes@dagency.si

Eva Kern

Vodja mednarodnih projektov

eva.kern@dagency.si

Eva Vrtačič

Mlajši oblikovalec

eva.vrtacic@dagency.si

Gregor Oblak

Skrbnik ključnih strank

gregor.oblak@dagency.si

Hanna Baturynets

Vodja razvoja

hanna.baturynets@dagency.si

Karin Gerečnik

Poslovni administrator

karin.gerecnik@dagency.si

Karin Vidonja

Mlajši asistent

karin.vidonja@dagency.si

Klavdija Jerman

Strateg za izvedbeni marketing

klavdija.jerman@dagency.si

Kristina Perovšek

Mlajši asistent

kristina.perovsek@dagency.si

Manca Polovšak

Mlajši asistent

manca.polovsak@dagency.si

Marjan Novoselc

Asistent v digitalnem marketingu

marjan.novoselc@dagency.si

Martin Rozman

Art direktor

martin.rozman@dagency.si

Matej Klepec

Direktor

matej.klepec@dagency.si

Samo Tepeš

UX oblikovalec

samo.tepes@dagency.si

Simon Herem

Strokovnjak za analitiko

simon.herem@dagency.si

Špela Kregar

Vodja ključnih naročnikov

spela.kregar@dagency.si

Tjaša Pinter

Strateg za izvedbeni marketing

tjasa.pinter@dagency.si

Si želiš postati del naše ekipe? Predstavi se nam na info@dagency.si.